Lilou

Posted by: admin  :  Category: Firmy Jubilerskie

Biżuteria to nie tylko ozdoba – to także sposób na wyrażanie swojego charakteru, a także często pamiątka, która przypomina nam o ważnej osobie lub wydarzeniu. Coraz bardziej popularne staje się wyrażanie siebie właśnie przez odpowiednią biżuterię. Lilou, bo o tej firmie mówię, ma w swojej ofercie biżuterię modną, ale co najważniejsze – niepowtarzalną. Główną z cech biżuterii Lilou jest personalizacja, która polega na grawerowaniu własnych myśli czy pomysłów na modelach. Tym samym Lilou stało się nie tylko biżuterią, ale także nośnikiem pozytywnych emocji, wrażeń i wspomnień.

b

Te niewielkie dzieła sztuki, za które już dziś uważa się modele Lilou, przeznaczone są dla osób, które lubią bawić się modą – bez względu na płeć i wiek. Biżuteria przeznaczona jest dla ludzi, którzy stawiają na niepowtarzalność i dla tych, którzy przez noszenie odpowiednio wygrawerowanych modeli chcą dać wyraz miłości, przyjaźni, radości z macierzyństwa czy po prostu wyrazić swoje uczucia. Biżuteria tej firmy jest idealnym prezentem zarówno dla bliskich, jak i dla nas samych. Może być talizmanem, przypominać o ważnym dla nas wydarzeniu albo może być po prostu ozdobą.

a

Lilou często włącza się w wiele akcji charytatywnych. Jedną z ostatnich było wspieranie Fundacji DKMS walczącej z białaczką. Fundacja pokrywa koszta rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Specjalnie na rzecz akcji, Lilou stworzyło wyjątkową zawieszkę w kształcie puzzla, który jest logotypem Fundacji. Symbolizuje on nowe życie (w przypadku dopasowania antygenów dawcy i pacjenta). Cały dochód ze sprzedaży tych właśnie puzzli przeznaczony zostanie na rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Jak widać, Lilou to nie tylko niezwykła biżuteria wyrażająca nas samych, ale także pomagająca chorym i potrzebującym dzięki akcjom charytatywnym.